DRZEWA I KRZEWY

Drzewa i krzewy tworzą kanwę ogrodu. Podpowiadamy, jakie wybrać drzewa i krzewy, by tworzyły ładną kompozycję. Krzewy ozdobne dzielą przestrzeń w ogrodzie, izolują, osłaniają od uciążliwego sąsiedztwa. Krzewy iglaste w przeciwieństwie do bylin zdobią nawet zimą Ze względu na wielkość i długowieczność drzewa i krzewy są stałym elementem ogrodu na równi z małą architekturą. Często wręcz decydują o jego charakterze. Dlatego warto dobrze przemyśleć, jakie wybrać drzewa i krzewy ozdobne do ogrodu. Także wybór miejsca, w którym drzewa i krzewy ozdobne zostaną posadzone, powinien być starannie przemyślany. Dużej dyscypliny wymaga urządzanie małych ogrodów. Przed kupnem roślin koniecznie trzeba wziąć pod uwagę ich ostateczne rozmiary i wyobrazić sobie, jak po latach wypełnią przestrzeń działki.   

Sample title
 

POSIADAMY W SPRZEDAŻY

Your image
Drzewa i Krzewy

Drzewa i krzewy tworzą kanwę ogrodu. Podpowiadamy, jakie wybrać drzewa i krzewy, by tworzyły ładną kompozycję. Krzewy ozdobne dzielą przestrzeń w ogrodzie, izolują, osłaniają od uciążliwego sąsiedztwa. 

Your image
Sadzonki

Jeśli mamy mały ogród i możemy posadzić tylko jedno drzewo owocowe, warto wybrać właśnie wiśnię – jest łatwa w uprawie, ma piękny pokrój i obficie owocuje, a jej owoce są mało kaloryczne. 

Your image
Kwiaty

Największą ozdobą każdego ogrodu są kolorowe i kwitnące kwiaty. Warto wiedzieć, jakie rośliny będą zdobiły ogród przez cały sezon. Jakie kwiaty zasadzić, by ogród był kolorowy nie tylko wiosną, ale także późną jesienią?

Your image
Nawozy

W swojej ofercie posiadamy wiele nawozów naturalnych, ale również nawozy mineralne, azotowe, fosforowe i potasowe.

Your image
Narzędzie i Akcesoria

Przede wszystkim głównymi narzędziami ogrodnika będą narzędzia ręczne w postaci kopaczek szpadli czy też haczek lub sekatorów.

Your image
Środki Ochrony Roślin

Znajdziesz u nas bardzo wiele skutecznych środków do ochrony roślin takie jak: herbicydy, fungicydy, insektycydy czy adiuwanty.

Your image
Upominki

Jeżeli chcesz dać komuś upominek nie zawsze muszą to być kwiaty czy czekoladki.

Your image
Kwiaty Cięte i Doniczkowe

Bukiet pięknych kwiatów z pewnością może być wspaniałą ozdobą każdego wnętrza.

Your image
Artykuły Deokoracyjne

dekoracje ogrodowe poprawią wygląd Twojego zielonego zakątka.